Galeria

Nasi mali pacjenci, mają u nas specjalne miejsce

Lekarze i współpracownicy

 

DDS MSc Barbara Sobczak

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest ona już trzecim pokoleniem w swojej rodzinie kończącym warszawskie studia medyczne.

Już w trakcie studiów była autorem prac naukowych i publikacji w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Po studiach rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, badając aspekt mikrobiologiczny w periimplantitis.

Z wyróżnieniem ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology.

Członek International Team for Implantology (ITI)

ITI Fellow, tytuł przyzanany przez komisję w Szwajcarii za osiągnięcia w dziedzinie implantologii po nominacji przez innych członków.

Dyrektor naukowego klubu ITI Study Club Mazovia wspierającego przede wszystkim kształcenie młodych implantologów. ITI Study Club Mazovia pod kierownictwem dr Barbary Sobczak ukierunkowany jest na wdrażnie nowości z dziedziny implantologii do codziennej praktyki.

Konsultant medyczny z ramienia firmy Straumann.

Wykładowca w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Uczestnik licznych zagranicznych kursów w Szwajcarii, Niemczech i we Włoszech. Ukończyła szkolenia masterskie z zakresu implantologii estetycznej pod okiem prof. Busera i prof. Belsera.

Kładzie największy nacisk na estetykę w leczeniu implantologicznym, ale opartą o interdyscyplinarne podejście w planowaniu leczenia, wykorzystując najnowsze techniki chirurgii tkankowej.

Właściciel Klinik Dr Sobczak


 

 
 

lek. dent. Mateusz Pabijanek

Ciągle uśmiechnięty perfekcjonista, który przywróci Tobie olśniewający i zdrowy uśmiech. Doktora Pabijanka wyróżnia kompleksowe spojrzenie na stomatologię, dokładność i stawianie potrzeb pacjenta na pierwszym miejscu. Kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi gdzie zdobył ogrom wiedzy i szereg umiejętności w dziedzinie chirurgii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Następnie doskonalił swoje kompetencje w Mazowieckim Centrum Stomatologii pod okiem licznych autorytetów. Nieustannie poszerza swoje horyzonty biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Wizyta w miłej atmosferze, profesjonalna porada i komfortowy przebieg leczenia – to to, co charakteryzuje spotkanie z doktorem Pabijankiem.


 

 
 

lek. dent. Marta Kowalska - Wójcik

Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, rownież z dużym sukcesem współpracuje z najmłodszymi pacjentami, dzięki czemu od wielu lat opieką stomatologiczną doktor otacza całe wielopokoleniowe rodziny.


 

 
 

lek. dent. Marta Nowak

 Studia medyczne ukończyła na Oddziale Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Stomatologią pasjonuje się od dziecka. W życiu ceni sobie precyzję i dokładność. Zdobyte wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i za granicą oraz liczne kursy pozwoliły się jej  wyspecjalizować w wąskiej dziedzinie stomatologii - Endodoncji Mikroskopowej. Przy użyciu mikroskopu przeprowadza skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia endodontycznego, usuwa złamane instrumenty z kanałów, a przy użyciu preparatu MTA przeprowadza mikrorekonstrukcje zębów. Pełna empatii i poczucia humoru sprawi, że nawet najbardziej skomplikowane leczenie kanałowe stanie się przyjemnością.


 

 
 

lek. dent. Katarzyna Szerszmidt (Koc)

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, wprowadzając do swojej pracy światowe standardy i rozwiązania. W Klinice zajmuje się endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego oraz stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą, estetyczną. Jest entuzjastką holistycznego leczenia Pacjenta. Ceni sobie indywidualne podejście do Pacjenta, dla każdego ma czas, wysłucha, udzieli profesjonalnej pomocy.


 

 
 

lek. dent. Sylwia Olszewska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją i absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała także na Istanbul University. Wśród wielu jej pasji i zainteresowań stomatologia stała się największą i najważniejszą. Od początku pasjonowało ją leczenie kanałowe, co ukierunkowało jej rozwój w stronę precyzyjnych prac z użyciem mikroskopu. Pracowała również jako wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej,  endodoncji mikroskopowej oraz leczeniu dzieci. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Czyta specjalistyczną prasę zagraniczną oraz pisze artykuły.
Lubi podróże i aktywny wypoczynek. Ze sportu wybiera windsurfing, narciarstwo, rower, tenis stołowy. Wolne chwile lubi spędzać z dobrą książką.


 

 
 

lek. dent. Marta Fajkowska

Ukończyła studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Warszawie na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2009 roku. Już od początku studiów w kręgu jej zainteresowań były zagadnienia związane z estetyczną stomatologią zachowawczą oraz jej zastosowaniem w zaburzeniach zwarcia. Wykorzystanie wysoce estetycznych materiałów do rekonstrukcji tkanek zębów pozwala przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale i zdrowie. Doktor fascynuje się także innymi dziedzinami stomatologii m.in. protetyka, leczenie kanałowe oraz praca z dziećmi - nowym pokoleniem Pacjentów, które wymaga szczególnej troski i edukacji. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Odkrywam nowe koncepcje leczenia oraz rozwiązania technologiczne. "Uczę się, ponieważ chcę, aby moi Pacjenci mieli zapewnioną w pełni profesjonalną opiekę".
Praca w Klinice Babice to nie tylko możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, ale także niezwykła satysfakcja z pomocy ludziom. To również nieustanne dążenie do perfekcji, możliwość poznania tajników zawodu, uczenie się od najlepszych lekarzy w swoim fachu. "Radość Pacjenta z efektów leczenia jest dla mnie największą nagrodą".


lek. dent. Magdalena Wereszczyńska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Stomatologicznym I Wydziału Lekarskiego (2008 r.). Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej (od 2016 r.). Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych w zakresie protetyki i implantoprotetyki. W Klinice zajmuje się leczeniem protetycznym, implantoprotetycznym i zachowawczym. Biegle posługuje się językiem angielskim.


 

 
 

lek. dent. Justyna Zub

Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. W Klinice Radość  zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Stale uczestniczy w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą prowadzonych przez wybitnych specjalistów takich jak: prof. dr. Dieter Müßig, dr Davide Mirabella, dr Ralphael Greenfield, prof. Hyo- Sang Park, dr Thomas Pitts, prof. Paolo Manzo. W swojej pracy łączy wiedzę z najnowocześniejszymi metodami leczenia i innowacyjnymi technologiami takimi jak samoligaturujący System Damon; przezroczyste aparaty Clear Aligner, Invisalign czy miniimplanty ortodontyczne. Jest osobą cierpliwą, ciepłą i otwarta. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta a wzajemne zrozumienie uważa za podstawę owocnej współpracy między lekarzem i pacjentem. Dr Justyna Zub jest w trakcie międzynarodowego programu specjalizacji z ortodoncji - Master of Science in Orthodontics, na Uniwersytecie Danube w Krems an der Donau w Austrii.


 

 

lek. dent. Natallia Hanusevich

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie nauki brała aktywny udział w kołach naukowych, gdzie prowadziła prace badawcze, które zostały zaprezentowane na Warsaw Medical Congress. Powstało z nich wiele publikacji.
Po ukończeniu studiów odbyła roczny staż w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, gdzie pod okiem specjalistów pogłębiała swoja wiedzę nabytą w ciągu studiów.
Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, kanałowym (endodoncją), również pod mikroskopem, leczeniem dzieci oraz profesjonalną pomocą w nagłych przypadkach.
Wiedzę praktyczną i teoretyczną stale poszerza biorąc udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w Polsce i za granicą.
Praca daje jej ogromną satysfakcję, poczucie spełnienia zawodowego, zadowolenie pacjentów, również tych najmłodszych. Jest osobą wyjątkowo spokojną, cierpliwą, pełną empatii oraz zaangażowania, co przekłada się na wysoką jakość pracy.
W wolnych chwilach gotuje, chodzi na improwizacje i do kina, lubi czytać książki oraz grać w gry planszowe w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Interesuje się podróżami, które pozwalają poszerzać horyzonty poprzez poznawanie nowych kultur oraz kuchni świata, a także pozwalają odpocząć i nabrać sił na nowe wyzwania związane z pracą zawodową. Uczy się języków, rozwijając pamięć oraz zapewniając sobie szersze zrozumienie świata.


 

 
 

lek. dent. Aleksander Szczepanowski

Ukończył I Wydział Lekarski na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ukończył 3-letnie podyplomowe studia ortodontyczne na Uniwersytecie w Krems w Austrii uzyskując międzynarodowy tytuł Master of Science in Orthodontics.
Członek Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Uczestnik wielu kongresów i szkoleń w kraju i za granicą. Współautor badań naukowych i publikacji z zakresu stomatologii.


 

 
 

lek. med. Agnieszka Kolińska

Jest absolwentką VI Liceum im.Tadeusza Reytana w Warszawie. Akademię Medyczną w Warszawie - I  Wydział Lekarski ukończyła z wyróżnieniem w 1985 roku.Jest lekarzem chorób wewnętrznych, pracuje w przychodni oraz w onkologicznym hospicjum domowym. Jej hobby to zwierzęta. Doktor ma w domu 4 koty: Jinx, Dymek, Ferdynanda i Kubuś oraz 2 psy rasy Corgi Welsh - Morisa i Bobika.

 
   
   

 

Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.